Vítejte na stránkách společnosti IMPOMAT, která je Vaším partnerem pro zabezpečení.Společnost IMPOMAT s.r.o. se zabývá prodejem a instalací automatických a manuálních mechanických zábranných zařízení pro kontrolu vstupu a vjezdu do administrativních budov, logistických areálů, terminálů veřejné přepravy osob, parkovišť, výrobních a jiných areálů ohrožených nepovoleným vstupem osob či vjezdem vozidel.

Trojramenné turnikety | tripody Turnikety pro zajištění kontroly a regulace osob ve vstupech do chráněných prostor
Filtry Personální filtry pro zajištění vysokého zabezpečení proti nepovolenému vstupu neautorizovaných osob do prostor ohrožených krádeží či průmyslovou a obchodní špionáží.
Sloupky Výsuvné sloupky pro zajištění zamezení vjezdu vozidel do areálů při současném neomezeném pohybu osob.
rozvaděče Výsuvné rozvaděče pro zajištění dodávky elektrické energie a vody na místa s občasným, ale pravidelným provozem.
zabrany Silniční zábrany pro zajištění vysokého zabezpečení proti nepovolenému vjezdu neautorizovaných vozidel do areálů ohrožených krádeží, sabotáží či teroristickým útokem.
Přepážky Bezpečnostní přepážky jsou určeny k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
Trezory Trezory slouží k bezpečnému uložení hotovosti, cenin a dokumentů.

Kromě vlastního prodeje a instalace nabízí firma IMPOMAT s.r.o. také záruční a pozáruční servis, havarijní opravy a proškolení zodpovědných pracovníků. Prodej a související služby je zajišťován odborně proškolenými a zkušenými pracovníky. Partnery firmy jsou mezinárodně uznávaní evropští výrobci s dlouholetou tradicí výroby a vývoje jako OXGARD, TiSO PRODUCTION, ELATEC, PILOMAT, CIMA, Integrated Design Limited. Menší část produktů je vyráběna také v České republice. Jedná se především o zařízení vyráběná na zakázku.Výrobci