Bezpečnostní přepážkyOddělení kategoriíBezpečnostní přepážky FB4
BALSTOP 55 FB4BALSTOP 55 FB4
Bezpečnostní přepážka BALSTOP 55 FB4 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP R 55 FB4BALSTOP R 55 FB4
Bezpečnostní přepážka BALSTOP R 55 FB4 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP RC 55 FB4BALSTOP RC 55 FB4
Bezpečnostní přepážka BALSTOP RC 55 FB4 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP 75 FB4BALSTOP 75 FB4
Bezpečnostní přepážka BALSTOP 75 FB4 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP R 75 FB4BALSTOP R 75 FB4
Bezpečnostní přepážka BALSTOP R 75 FB4 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP RC 75 FB4BALSTOP RC 75 FB4
Bezpečnostní přepážka BALSTOP RC 75 FB4 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP 95 FB4BALSTOP 95 FB4
Bezpečnostní přepážka BALSTOP 95 FB4 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod
BALSTOP R 95 FB4BALSTOP R 95 FB4
Bezpečnostní přepážka BALSTOP R 95 FB4 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP RC 95 FB4BALSTOP RC 95 FB4
Pro zvýšení bezpečnosti a záznamu komunikace mezi obsluhou a klienty je vybavena zařízením pro záznam a archivaci hlasové komunikace a systém pro videozáznam a archivaci., směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.