Bezpečnostní přepážkyOddělení kategoriíBezpečnostní přepážky FB3
BALSTOP 55 FB3BALSTOP 55 FB3
Bezpečnostní přepážka BALSTOP 55 FB3 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP R 55 FB3BALSTOP R 55 FB3
Bezpečnostní přepážka BALSTOP R 55 FB3 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP RC 55 FB3BALSTOP RC 55 FB3
Bezpečnostní přepážka BALSTOP RC 55 FB3 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP 75 FB3BALSTOP 75 FB3
Bezpečnostní přepážka BALSTOP 75 FB3 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP R 75 FB3BALSTOP R 75 FB3
Bezpečnostní přepážka BALSTOP R 75 FB3 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP RC 75 FB3BALSTOP RC 75 FB3
Bezpečnostní přepážka BALSTOP RC 75 FB3 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP 95 FB3BALSTOP 95 FB3
Bezpečnostní přepážka BALSTOP 95 FB3 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP R 95 FB3BALSTOP R 95 FB3
Bezpečnostní přepážka BALSTOP R 95 FB3 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod.
BALSTOP RC 95 FB3BALSTOP RC 95 FB3
Bezpečnostní přepážka BALSTOP RC 95 FB3 je určena k ochraně a oddělení provozních prostor obsluhy od prostoru určeného pro klienty v místech, která vykazují zvýšené riziko napadení, jako jsou banky, směnárny pokladny, konzulární oddělení apod